VÄGGPLAKETTER, ett par, patinerad metall, renässansstil, 1900-talets andra hälft.

Rund form med dekorfält av bla antikiserade figurer och gripar. Diameter 52 cm.

Bruksslitage. Repor, märken och anlöpningar. Tillverkningsdefekter.

Utropspris
1 500 SEK