BORDSLAMPA, Fog Mörup, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Mässing med detaljer av teak. Höjd 45 cm. Skärmens diameter 37 cm.

Ej funktionstestad. Några repor.

Utropspris
2 000 SEK