LAVOAR, 1900-talets början.

LAVOAR, 1900-talets början.

Mahogny, med lådor med beslag, marmorskiva, längd 110, djup 62, höjd 76 cm.

Skivan möjligen ej ursprunglig, repor, nagg, slitage, handtag saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK