Smycken
495236

MANSCHETTKNAPPAR, 14 k guld med gammalslipade diamanter, rosenstenar samt lila sten. Vikt ca 11 g.

Rund form med gammalslipade diamanter i mitten, totalt ca 0,10 ct. Krans av rosenstenar. Diameter ca 14 mm.

Bruksslitage. Repor. Nagg. Snett lås. En rosensten saknas.

Utropspris
2 000 SEK