Eloise Harriet Stannard

(Storbritannien, 1829-1915)
Eloise Harriet Stannard
(Storbritannien, 1829-1915)

ELOISE HARRIET STANNARD, olja på duk, signerad och daterad 1865.

Stilleben med vindruvor och plommon. 24 x 32 cm.

Några färgbortfall.

Utropspris
8 000 SEK