SEKRETÄR, Bodafors 1940-tal

SEKRETÄR, Bodafors 1940-tal

Mahognyfanerad. Inredning med fyra lådor och snedklaff, bakomliggande rotfanérad skrivinredning, koniska ben. Etikettmärkt. Höjd 100, bredd 100, djup 44/69 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, märken och repor, smärre fanérskador.

Utropspris
2 500 SEK