KANDELABRAR, 2 st, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1900-talets andra hälft

Fyra respektive två ljusarmar, smide och färgat glas. Höjd 16 respektive 33 cm.

Slitage, repor.

Utropspris
1 200 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

363. Abraham Hamnqvist, dryckeskanna, silver, (verksam 1815-1842) Åmål.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK