TOALETTSPEGEL, senempire, 1800-talets mitt.

Mahogny. Skuren dekor. Vippbar spegel. Bredd 59. Djup 28. Höjd 68 cm.

Fanerskador. Repor och märken. Fläckar. Spegel något anlupen. Löst bakstycke.

Utropspris
1 500 SEK