496762

KÖTTKROK, smide, 1800-tal.

KÖTTKROK, smide, 1800-tal.

8 krokar. Ringhänkel. Total höjd 33 cm. Längd 36 cm.

Ytslitage. Något anlupen.

Utropspris
2 000 SEK