Smycken
497671

Lapponia

(Finland, 1960 -)
Lapponia
(Finland, 1960 -)

RING OCH ÖRHÄNGEN, ett par, sterlingsilver, Lapponia, 1990-tal. Totalvikt ca14g.

Örhängen, längd cm, stift. Ring storlek 15,5/48, 1993.

Slitage.

Utropspris
1 200 SEK