AFFÄRSVÅG, metall, tidigt 1900-tal.

För 5 kg. Två vågskålar. Vikter av mässing och järn medföljer. Höjd 57 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Anlupen metall. Fläckar. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK