KLÄDSKÅP, 1900-talets mitt.

KLÄDSKÅP, 1900-talets mitt.

Mahogny. 2 dörrar med bakomliggande hyllplan samt klädstång. Bredd 90. Djup 59. Höjd ca 171 cm. Nyckel finns.

Slitage. Nyckelskylt med skador. Repor och märken. Mindre fanerskador. Sockel med skada. Några fläckar. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK