PRAKTFIGURIN, flintgods, Capodimonte, Italien, 1900-tal.

Ekipage. Märkt med etikett. Längd 84. Höjd 57 cm.

Repor och märken. Något nagg. Hjul med lagningar. Ben med lagningar.

Utropspris
2 500 SEK