Anna-maija Salo

(Finland)
Anna-maija Salo
(Finland)

TAKLAMPOR, 3 st, design Anna-Maija Salo, 1970-tal. Kupornas höjd ca 22 cm.

Transparent akrylplast. Etikettmärkta "Made in Finland Salo & co, design Anna-Maija Salo".

Ytsmuts, repor. Ej funktionstestade.

Utropspris
150 EUR