Madeleine Pyk – en samling F769

VAS, glas, Émile Gallé, Frankrike, jugend, 1900-talets första kvartal.

Överfångsteknik med dekor av blad. Signerad. Höjd ca 32 cm.

Ytslitage. Smärre avslag.

Utropspris
4 000 SEK