HÖRNSKÅP. Rokokostil, 1800-tal.

Lackarbete av kinesisk art samt bronsbeslag. Halvrund front. Marmorskiva. Höjd 91 cm. Bredd 50 cm. Djup 36 cm.

Märkbara skador. Dörren glapp. Nagg i skivan.

Utropspris
500 EUR