TEMUGGAR SAMT KAFFEKOPPAR, 6+5+6 st, porslin, bla "Coboltnet", Lomonsov, Ryssland sent 1900-tal.

Tre olika dekorer i blått med guld. 6 temuggar med fat, 5 större kaffekoppar med fat, 6 mindre kaffekoppar med fat. Höjd 6-11,5 cm.

Slitage, tre mindre kaffekoppar samt ett fat har sprickor.

Utropspris
2 000 SEK