Smycken
500175

ARMBANDSUR, dam, 18K vitguld, Certina, 1960-tal. Vikt ca 36 g.

Storlek ca 17,5 x 17,5 mm.
Längd ca 16 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Utropspris
600 EUR