Madeleine Pyk – en samling F769

BARNMÖBLEMANG, 5 delar, björk, laminat, 1900-tal.

Bord med laminatskiva, längd 60, bredd 40, höjd 44 cm. 4 stolar med sits i böjträ , 42 cm höga.

Slitage. Träavfall. Fanérskador. Pennstreck. Lagningar. Rostiga spikar.

Utropspris
2 000 SEK