STOL, sk caféstol, stämplade Ryssland ca 1900.

Böjd bok, sitsen med genombruten stjärndekor. Bredd 42 cm, sitthöjd 45 cm, tot.höjd 93 cm.

Slitage, skador, vinglig.

Utropspris
100 EUR