Vit med guldkant. Terrin med lock, tillbringare, såsskål, 2 skålar, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 9 entrétallrikar, 12 assietter samt 5 serveringsfat. Mattallrikarnas diameter 25 cm. Terrinens höjd 30 cm.
Bruksslitage. Några repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.