SOFFA

Rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad rygg. Lösa plymåer. Svängd form. Längd 148 cm.

Konditionsrapport

Repor och märken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8942964 bukobject
    • 8942964 thumb
    • 8942963 thumb
    • 8942965 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    314 EUR
    339 USD

    Budhistorik (16 bud)