KOLONNSKÅP, 1800-talets mitt.

KOLONNSKÅP, 1800-talets mitt.

Målat. Dörr med bakomliggande hyllplan. Dörr med dekor av romb. Beslag av mässing. Uppsats. Bredd 66. Djup 47. Höjd 97 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Senare lås och beslag. Delvis senare listverk. Repor och märken. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK