HATTHYLLA, 1930-40-tal.

HATTHYLLA, 1930-40-tal.

Lackerat trä. Krokar samt svarvade knoppar. Bredd 70, djup 16, höjd 43 cm.

Slitage, repor, något böjd, senare konsol.

Utropspris
1 500 SEK