BÄNK, Jason, Danmark, 1900-talets andra hälft

Jakaranda samt betsat trä, svartlackerade ben. Längd 148 cm. Bredd 30 cm. Höjd 36,5.

Bruksslitage. Märken och repor. Något vinglig.

Utropspris
1 500 SEK