Madeleine Pyk – en samling F769

KIRK DOUGLAS f. 1916 SAMT MICKEY ROONEY f. 1921, autografer på foto resp korrespondenskort.

Svartvitt porträttfoto av Kirk Douglas, korrespondenskort med Mickey Rooneys autograf, bladstorlek 13,5 x 9 - 14 x 9 cm.

Obetydligt slitage.

Proveniens

Rolf Anderssons autografsamling påbörjad 1943.

Utropspris
2 000 SEK