Madeleine Pyk – en samling F769

EJE ÖBERG, 3st, emaljerade plåtar, Gustavsberg, signerade och daterade.

"Nr 5", 60 x 75, daterad 9/5-64.
"Nr 18", 75 x 80, daterad 8/4-63.
Obetitlad 80 x 100, daterad 21/9-61.

Slitage. Rost och anlöpningar. Repor.

Utropspris
3 000 SEK