505924

MATTA, Kirman, 1900-talets sista del, 310 x 225 cm.

Matta, kirman, 1900-talets sista del, 310 x 225 cm.

Blått fält med mönster föreställande påfågel, lejon, apa, kanin samt hjortdjur. Blå huvudbård, rosa sekundärbårder.

Bruksslitage. Lätt smuts.

Utropspris
4 000 SEK