FLICKDOCKA, biskvi, Armand Marseille, Tyskland, samt DOCKVAGN.

Märkt "370 AM 2/0 DEP. Made in Germany". Öppen mun. Huvud höjd ca 12 cm, docka tot ca 42 cm. Dockvagn i rotting, längd 40, bredd 23, höjd ca 62 cm.

Ögonen har fallit in. Kroppen med skador och lagningar. Dockvagn med skador och lagningar.

Utropspris
1 200 SEK