BESTICKSERVIS, 77 delar, mest CG Hallberg och 1950-60-tal. Tot ca 3300 gram.

12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 12 dessertskedar, syltsked, 4 smörknivar. Knivarna med rostfria blad.

Slitage.

Utropspris
10 000 SEK