DAMARBANDSUR, 18 k guld, Royal, totalvikt inklusive urverk ca 27 g.

Vitemaljerad urtavla. Förgyllt stavindex. Armband, 18 k guld, delvis matterad halvstel ledad länk. Längd 19 cm.

Ej funktionstestad. Mindre repor och märken. Boett med mindre bucklor.

Utropspris
3 000 SEK