SKÅLAR, 2 st, glas, 1900-talets första hälft.

Blåtonad skål, signerad O291, höjd 16. Diameter 24 cm. Grön skål, höjd 10, diameter 21 cm.

Grön skål med skadad hänkel. Repor.

Utropspris
1 500 SEK