MATBORD och STOLAR, 5 st, 1900-talets slut.

Bordet med metallben, skivan i trä. Diameter 99 cm, höjd 71,5 cm.
Stolarna i metall. Bredd 40 cm, tot. höjd 82 cm. Etikettmärkta "Made in France"

Slitage, repor.

Utropspris
200 EUR