BOK, "God Morgon, Vilda Västern" av Jan Olof Olsson. Stockholm: Wahlström & Widstrand, 1958.

Häftad. Originalupplaga. Illusterad med svartvita fotografier. Försättsblad med dedikation till Ruth Link på engelska, samt teckningar från Jolo.

Slitage på pärmen och ryggen. Smärre kantskador.

Utropspris
1 500 SEK