Madeleine Pyk – en samling F769

BORD, "Tremme", Börge Mogensen, Fritz Hansen, Danmark 1965.

Spelbord. Bok, utfällbar skiva med utrymme därunder. Etikettmärkt Fritz Hansen Denmark. Längd 90/120, bredd 60/90, höjd 58,5/60 cm.

Smärre bruksslitage, repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK