Madeleine Pyk – en samling F769

Knut Ekwall

(Sverige, 1843-1912)
Knut Ekwall
(Sverige, 1843-1912)

KNUT EKWALL, olja på pannå. Signerad.

Flicka med blombukett. 42x27.

Ytsmust. Fläckar.

Utropspris
8 000 SEK