PARTI BÖCKER, 10 st, konsthantverk, finskspråkiga, 1900-talets slut.

Kuvanveistäjän tytär, Tove Jansson, Arkkitehtuurin historia, Eero Järnefelt, Albert Edelfelt, Lasse Kempas, Seitsemän veljestä, Sinuhe Egyptiläinen, Michael Schilkin, Suomalaisen elokuvan erotiikkaa, Picasso (engelskspråkig). Storlek ca 30x26 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR