OKÄND KONSTNÄR, 3 st, blandteknik, en signerad Carolina Roos, omkring 1800-talets mitt.

Porträtt. 23 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram. Färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK