SKRIVBORD, England 1900-talets början.

Skivan klädd i brunt skinn med präglad dekor, två utdragbara lådor i sargen. Ringbeslag i mässing. Bredd 120 cm, djup 75 cm, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Frontlist med avslag. Lackskador, stötmärken.

Utropspris
300 EUR