Glasklädd stomme av metall, åtta svängda ljusarmar, behängd av olikformade prismor i form av droppformar och blommor. Höjd ca 90 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Smuts. Ljusmanschett trasig. Nagg.