ARMBANDSUR, stål, Ebel Automatic, 1900-talets andra hälft.

Boett märkt Chronograph Automatic Modulor, 64505022 E9137241. Diameter 40 mm. Armbandets omkrets ca 23 cm. En lös länk medföljer. Originalfodral, garanti samt box.

Ej funktionstestad. Obetydligt bruksslitage.

Utropspris
12 000 SEK