MATTA, semiantik, Kaukas, ca 173x124 cm.

Mörkröd huvudbård med tre polykroma medaljonger. Smal huvudbård med blommor.

Slitage, något smutsig, fläckar.

Proveniens

Från en privat samling

Utropspris
13 000 SEK