BORDSLAMPA, Frank Bentler, Danmark, 1960-tal.

Fot och skaft i blankkromad metall med gul plastskärm. Etikettmärkt. Höjd 48 cm.

Bruksslitage. Smärre skada på skärm och vid sladdens mynning. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK