SNUSFLASKOR, 4 st, sten resp glas, Kina.

Två av sten, en av glas resp en av sköldpaddsliknande material. Höjd 6,5-7 cm.

Slitage, nagg, en med lagning. Möjligen har någon sekundär propp.

Utropspris
2 000 SEK