BARBIEDOCKA med tillbehör, Mattel, 1960-tal.

Barbiedocka märkt "Midge T.M. 1962 Barbie 1958 By Mattel Inc. Patented". Väska med diverse kläder och tillbehör tillsammans med tre plastmöbler och två senare dockor medföljer.

Bruksslitage, mindre skador på tillbehör, ej genomgånget.

Utropspris
1 500 SEK