BARSTOLAR, ett par, Inno Select, Kuopion Huonekalukeskus, 2000-tal.

Snurrmekanism, fotstöd, tygklädsel. Bredd 45 cm, sitthöjd 76 cm, tot. höjd 101 cm.

Slitage, märkbara fläckar.

Utropspris
200 EUR