LAMPFOT, glas, Carl Fagerlund, signerad Orrefors RD 1406. 1900-talets senare hälft.

Blått och klarglas med mässingsfäste. Bär etikett. Tot. höjd 39,5 cm.

Repor i botten. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR