SKIVOR, 2 st, "Ingo - Floyd" samt "The Beatles", 1959, 1963.

Ingo-Floyd (Ingmar Johansson mot Floyd Patterson) matchen om VM i tungviktsboxning i Yankee Stadium den 26 juni 1959. The Beatles "Twist and shout"

Slitage, repor, skadat omslag, ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK