Madeleine Pyk – en samling F769

MATTA, Keshan, old, 218 x 130 cm.

Blå medaljong mot rött fält. Blå huvudbård med stiliserat mönster.

Slitage, kortsidor med något hårdare slitage. Enstaka lagningar. Smuts.

Utropspris
3 000 SEK