SATSBORD, 3 delar, Jason, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Profilerad kant på skiva. Längd 80, bredd 36, höjd 50,5 cm. 2 mindre kvadratiska bord anpassade till att få plats under det större. Längd 36, bredd 36, höjd 43,5 cm. Brännmärkta.

Slitage. Märken. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK